h1

T-ara powróci ze zmienionym składem

6 kwietnia 2012Przedstawiciel wytwórni ogłosił

„Skład T-ara zostanie zmienionyę z 7 członków do 9. System T-ara zmieni się znacznie, a jeśli będzie to potrzebne, będziemy dokonać drastycznej decyzji zastępowania członków poprzez wprowadzenie nowych „.

Fanów zespołu zmartwiło również podsumowanie prezesa agencji który powiedział:

„Jeśli dziewczyny z T-ara będą leniwe, albo szkodliwe dla innych członków, w tym również i nowych członków, podejmiemy śmiałą decyzję, aby usunąć te które nie są całkiem zaangażowane w sprawy zespołu a zastąpić je nowymi członkiniami”

Zespół powróci w lipcu już w składzie 9 dziewczyn.

Myślę że skoro dodają aż dwie nowe członkinie to w zespole faktycznie są dziewczyny które jak to powiedział prezes „są leniwe” lub „nie angażują się”. Myślę że są to po prostu zmęczone dziewczyny. A moje zdanie jest tylko jedno lubie ten zespół dziewczyny są takie ładne i już ostatnią członkinie jako tako przyjęłam dlatego nie podoba mi się to że powstanie kolejny kolosalny zespół.
MiSha

Reklamy

8 Komentarzy

 1. 9 to dużo jak dla mnie. Zespół powinien mieć max 5 osób jak dla mnie.


 2. To jest szczyt niekonsekwencji ze strony tej agencji. Jestem pewna, że mówiąc o leniwych członkiniach mają na myśli chociażby Qri i Boram. A kto je do tego zespołu wybrał? Nie słyszeli wcześniej, że nie mają zbyt imponujących wokali? Jasne, najlepiej im powiedzieć, że są leniwe i szkodliwe dla zespołu, po czym po prostu wymienić na nowszy model!
  A jeszcze to żenujące uzasadnienie prezesa, kiedy zaczęto mówić o zmianach w zespole… Powiedział coś o tym, że KAŻDY zespół po trzech latach spoczywa na laurach i przestaje być aktywny, więc należy wprowadzić zmiany, żeby temu zapobiec. Buahahahaha… Jasne, gdyby wszystko się dało tak matematycznie wyliczyć, panie prezesie, branża rozrywkowa wyglądałaby zupełnie inaczej.

  Zmiany personalne w zespole będącym na szczytach list, nigdy nikomu nie wyszły na dobre. Szkoda mi T-ary…
  Przepraszam za tak chaotyczną wypowiedź, ale ta cała sytuacja mnie niesamowicie oburza.


  • masz z tym racje., może one są przemęczane , a nie leniwe osób to zdecydowanie za dużo dużo , max to pięć .


 3. no nie wiem czy to dobry pomysł tak mieszać w zespole a tym bardziej jeśli jest taki popularny :/:/:/ ale może fani nie protestują :/

  no cóż zobaczymy jak to będzie ale nie podoba mi się ten pomysł


 4. On ma gdzieś opinie fanów ;/ … Tak jak powiedziała Jona, mi też wydaję się ,że pod tymi leniwymi kryją się Qri czy Boram oczywiście prezes wiedział ,że nie mają mocnych wokali ale czy to teraz się liczy? Ważne żeby dziewczyny dobrze wypadały w programach rozrywkowych czy dramach i to jest na korzyść zespołu… Reszta członkiń pod względem wokalu też nie jest jakaś niesamowita ale w tej dziedzinie sobie radzi… Gdy w zespole jest 9 osób czy tak naprawdę możemy poznać ich wokale jak czasami jedna członkini ma jedną linijkę ? Ahh ale mnie człowiek denerwuję , jeszcze te pierdoły ,że gdy “Jeśli dziewczyny z T-ara będą leniwe, albo szkodliwe dla innych członków, w tym również i nowych członków, podejmiemy śmiałą decyzję, aby usunąć te które nie są całkiem zaangażowane w sprawy zespołu a zastąpić je nowymi członkiniami”
  on miał chyba trudne dzieciństwo lub za bardzo mu się pomieszało w łbie ;/ Nikt do tej pory nie stosował takiej taktyki i jakoś są mocne zespoły ahh przepraszam ale się zdenerwowałam to po prostu traktowanie człowieka jak banknot ;/


 5. Jeśli ktoś zna dobrze angielski, albo po prostu nie ma problemów ze zrozumieniem tekstu w tym języku, polecam przeczytanie artykułu, gdzie są przedstawione przemyślenia na ten temat:
  http://www.allkpop.com/2012/04/op-ed-is-t-aras-member-change-a-way-for-kim-kwang-soo-to-punish-t-ara
  Tam jest napisane jakim człowiekiem jest ten cały Kim Kwang Soo i co najprawdopodobniej jest przyczyną tego, że chce mieszać w zespole. Dalej nie mogę się ogarnąć, ta sytuacja mnie strasznie wkurza! >.<


 6. Dziewięć dziewczyn w T-ara. Coś mi się widzi, że po ostatnich sukcesach z „Lovey Dovey” menedżerowie grupy chcą dorównać SNSD, które też występują w dziewięcioosobowym składzie. Ale SNSD to co innego, i T-ara co innego. Mogli to inaczej rozwiązać dodając jedną członkinię wcześniej przed np. wydaniem albumu „Black Eyes”, a drugą teraz.
  Czy T-ara poradzi sobie w dziewiątkę – nie wiem, ale zgadzam się z jedną z przedmówczyń, że taka zmiana może nie wyjść zespołowi na dobre. Chociaż należy sobie przypomnieć, że na początku kariery zespołu trzy lata temu, po wydaniu „Good Person”, jeszcze przed oficjalnym debiutem wyrzucono z zespołu Jiae i Jiwon i zastąpiono je Soyeon oraz właśnie Boram i Qri.


 7. […] dwie nowe dziewczyny, i powróci jako dziewięcio osobowym zespół. (o czym pisałyśmy już TU) 14-letnia Danee ma dołączyć do grupy pod koniec tego roku. Odkąd skończyła 4 lata mieszkała […]Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: